ثبت نام آتیه‌داران

حتما قبل از ثبت نام قوانین را کامل و دقیق مطالعه کنید!قوانین بخش آتیه داران سایت شهربازیگران

آتیه داران محلی برای نمایش رزومه کاری شما در هنر هفتم است و برای افرادی که حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشند امکانپذیر است


1- دانشجو یا فارغ التحصیل رشته های مرتبط با رسته فعالیت فرم ثبت نام. مثال: دانشجو یا فارغ التحصیل رشته بازیگری برای رسته فعالیت بازیگری
2- گذراندن دوره های مرتبط با رسته فعالیت فرم ثبت نام در مراکز معتبر کشور.
3- داشتن رزومه (داشتن حداقل 3 مورد کار).

توجه: لازم به ذکر است چنانچه دارای هیچ یک از شرایط بالا نمی باشید درصورت ثبت نام، درخواست شما باطل خواهد شد و هیچگونه استرداد وجهی انجام نمی شود.بسیار مهم:

انتخاب عوامل سینما در آتیه داران توسط کارگردان ها یا دستیاران و یا مسئولین پروژه انجام می شود و شهر بازیگران هیچگونه تعهدی نسبت به انتخاب افراد ثبت نام شده ندارد. (انتخاب شما به فاکتورهای بسیاری وابسته است از جمله: روزمه، دوره های هنری گذرانده شده، تحصیلات، سن، تجربه کاری، محل زندگی و ... ، و آتیه داران سایت شهر بازیگران تنها محلی برای نمایش رزومه شماست.)

توجه:

درصورت انتخاب مسئولیت بررسی اطلاعات کارگردان ها و پروژه ها برعهده افراد انتخاب شده است و شهربازیگران تاکید میکند جهت مراجعه برای تست حتما همراه داشته باشید!
درصورتی که مسئولین پروژه از شما جهت همکاری درخواست وجه کردند مراتب را حتما به شهربازیگران اطلاع دهید و از همکاری صرف نظر کنید.

هزینه ثبت نام:


1- ثبت نام در دوره شش ماهه عادی 8000 تومان
2- ثبت نام در دوره یک ساله عادی 15000 تومان
با انتخاب گزینه نمایش سه ماهه ویژه پروفایل شما به مدت 3 ماه در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد (تنها 50 پروفایل در صفحه اصلی نمایش داده می شوند). هزینه نمایش ویژه 3 ماهه 12000 تومان می باشد.
با انتخاب گزینه نمایش پروفایل در اینستاگرام، پروفایل شما در پیج رسمی شهر بازیگران در اینستاگرام نمایش داده خواهد شد. هزینه نمایش نمایش پروفایل در اینستاگرام 20000 تومان می باشد.

ورودی نامعتبر

نام و نام خانوادگی(اجباری)
ورودی نامعتبر

میزان تحصیلات(اجباری)
ورودی نامعتبر

رشته تحصیلی(اجباری)
ورودی نامعتبر

محل سکونت(اجباری)
ورودی نامعتبر

شغل(اجباری)
ورودی نامعتبر

سال تولد(اجباری)
ورودی نامعتبر

مثال: 1365

آدرس ایمیل(اجباری)
ورودی نامعتبر

شماره تلفن همراه(اجباری)
ورودی نامعتبر

راه ارتباط ما جهت معرفی شما برای پروژه ها از طریق ارسال پیام کوتاه به شماره تلفن همراه شماست. لطفا شماره صحیحی را برای ما ارسال کنید.

شماره تلفن ثابت
ورودی نامعتبر

مثال: 02122222222

ثبت نام به عنوان(اجباری)
ورودی نامعتبر

رزومه کاری(اجباری)
ورودی نامعتبر

لطفا تمامی دوره های گذرانده شده و تجربه های کاری خود را نیز وارد کنید لازم به ذکر است تمامی موارد وارد شده برای عوامل بررسی خواهد شد لطفا اطلاعات را بصورت کامل و دقیق در قسمت رزومه وارد کنید. از درج اطلاعات نمایش یا فیلم بدون عنوان و نام کارگردان خودداری کنید.

جوایز و افتخارات
ورودی نامعتبر

(اجباری)
ورودی نامعتبر

کاربرانی که در بخش بازیگری ثبت نام می کنند عکس تمام رخ با کیفیت، حداکثر سایز 400 کیلو بایت و سایر کاربران عکس حداکثر تا 300 کیلو بایت

انتخاب دوره ثبت نام(اجباری)
ورودی نامعتبر

نمایش ویژه سه ماهه پروفایل
ورودی نامعتبر

درصورت انتخاب این گزینه پروفایل شما بمدت 3 ماه در صفحه اصلی سایت نمایش داده خواهد شد!

نمایش پروفایل در اینستاگرام
ورودی نامعتبر

درصورت انتخاب این گزینه پروفایل شما در پیج رسمی اینستاگرام شهربازیگران نمایش داده خواهد شد!

مبلغ قابل پرداخت
0 تومان

درگاه پرداخت

تصویر امنیتی(اجباری)
تصویر امنیتی
بازآوریورودی نامعتبر

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…